AŞKIN KOLLARINDA

  Author: beste mina Genre: »
  Rating

  Julianne Mac Lean 
  Ephesus Yayınları
  374 sayfa


  Türünün harika bir örneği.”
  -Jo Beverley
  AŞKIN KOLLARINDA / JULIANNE MACLEAN 

  İyi evlilik yapmaları için ailesinin baskısı altında olan soylular kervanından üç kız kardeş.Ancak bunlardan Clara bu baskılardan sıkılmış ve iyi evlilik konusunda örnek olan ablası Sophia ve enisteşinin yanına gider.
  Burada büyük bir baloya davetlidir ancak bir yanlışlıkla kendini başka bir baloda bulur.Ama bu yanlışlık onun hayatının aşkı Seger'le tanışmasına vesile olur.
  Balodan sonra ikisi de birbirini unutamaz.Ancak Clara romantik,tutkulu bir aşk kadını iken Seger hovarda ve çapkın bir adam olunca bu zıt kutupların bir araya gelmeleri ve tutkulu zorlu aşkları kıskandıracak türden . 
  Clara'nın gelecek korkusu sadece Seger'in acı geçmişi....

  Çok kısa zamanda okuyabileceğiniz,akıcı ve sade anlatımıyla keyifli ve tutkulu bir aşk kitabı. 


  ARKA KAPAK TANITIM:


  Clara Wilson, Londra’ya onca yolu adını temizlemek için gelmişti. İnatçılığı, okyanusun öbür tarafında evlenmesini neredeyse imkansız kılarken,yanlışlıkla gittiği bir baloda kendisini Rawdon Markisi Seger Wolfe’un kollarında bulmuştu. Clara daha önce hiç âşık olmamıştı ama markiyle tanıştığında bu hissettiğinin aşk olduğundan hiç şüphe duymamıştı. Ne yazık ki aşk, kafasındaki en son şeydi. Buraya kendisine bir eş bulmaya gelmişti, bir hovarda değil.
  Kötü şöhretli Marki ise Clara Wilson ile tanıştığında ona karşı öyle güçlü bir arzu duymuştu ki, kendisini aristokrat Londra’nın girdabına yeniden kapılmaktan alıkoyamamıştı. Şimdi kendisine hiç uygun olmayan bu güzelliğin aşkını kazanmak için mücadele ederken, bu oyunda kendi kalbini de ortaya koyacaktı.
  “İşveli bir kadın, enfes bir şekilde hınzır bir erkek ve çok iyi sunulmuş bir Viktoryan atmosferi içinde MacLean okuyucularını büyülüyor. Özel kıvılcımları ve şehvet anlayışı onun zirveye yükselişinin önünü açıyor.”
  -Romantic Times


  “Bu kitabı, iki muhteşem gün boyunca başımı kaldırmadan okumanın keyfine vardım. Hikâye bal gibi akıp gidiyor ve yerinde olmak isteyeceğiniz karakterlerin yaşadıklarını okuyarak sayfaları çevirirken aldığınız lezzetten parmaklarınızı yalıyorsunuz. Muazzam bir hikâye anlatıcı olan ve öykülerine neredeyse şarkı söyletecek denli hayat katan yazarın anlattıklarına gömülüp gidiyorsunuz. Bu kitabı vakit geçirmeden ‘okunması gerekenler’ listenize eklemelisiniz.”
  Suzanne Coleburn  One Response so far.

  1. tanıtım için teşekkürler ilginç
   teşekkürler

  Leave a Reply