GÜNDÜZSEFASI Sarah JIO Tanıtım Bülteni

  Author: beste mina Genre: »
  Rating

  Yazar
  : Sarah Jio
  Yayınevi
   : Arkadya Yayınları
  Sayfa Sayısı:360

  Çıkış Tarihi:25 Kasım 2014

  Etiket Fiyatı:17.00 TL


                         Gündüzsefası

   Acı ne kadar derinde olsa da zamanla tüm çiçekler güneşe döner yüzünü…


  Kalbin anahtarıdır gündüzsefası. Ruhlarında en derin izleri taşıyanları bile çiçekleriyle sarmalar, filizleriyle umut taşır. İşte böyle gündüzsefasının süslediği bir yüzen evde yaşayan PennyWentworth, 1950’li yıllarda ünlü bir ressamla evlidir. Her şeye sahip olan Penny’nin tek eksiği ise küçük evlerini taçlandıracak bir bebektir.  Ancak gün geçtikçe tek eksiğinin bu olmadığını anlayacaktır çünkü sevgiyi yürekten hissetmek gerekiyordur. Onun hissettiği tek şey ise içini kemiren acıdır…

  Ada Santorini New York’ta yaşadığı trajediden sonra ağır depresyondadır. Kendini toparlamak için Seattle’a Tekneler Caddesi’ne gelir. Burada kiraladığı bir yüzen evde eski bir sandık bulur. Sandıkta PennyWentworth adında bir kadına ait eski eşyalar vardır. Gariptir ki Tekneler Caddesi’ndeki hiç kimse bu kadınla ilgili konuşmak istememektedir. Merakına yenik düşen Ada, Penny’nin gizemli geçmişine adım atarken kendi geleceğini de örmeye başlayacaktır.

  Okuyucuları kalemiyle büyüleyen Sarah Jio’dan bir başyapıt daha. Gündüzsefası’nı okurken, ne kadar imkânsız görünse de her şeyin bir umuda açılacağını göreceksiniz.


  “Kitabı okuyup rafa kaldırdığınızda bile etkisinden kurtulamayacaksınız.”
  Romantic Times

  Leave a Reply