PİÇ Hakan GÜNDAY

  Author: beste mina Genre: »
  Rating

  Cenk, Hakan,Barbaros ve Afgan'ın ,dört piçin hikayesi ...

  Dördününde  kendine özgü geçmişlerini geride bırakıp çok inandıkları Piç hayatını sürünerekte olsa devam ettirebilme inançları
  Hiç biryede yazılı olmasada hepsinin harfi harfine bildikleri ve uydukları  piçlik kuralları .
  Hepsi varlıklı ailelere ve iyi bir eğitime sahip olan ama bunları tamamen hayatlarında  çıkarmış zaman zaman kabaracak aile düşüncelerini de çok kısa sürede kafasından atabilen bu dört gencin her şeyi boş vererek sadece sahip oldukları eşyaları satarak buldukları para ile sadece içki ve sigara alarak hayatlarını idare ettirdikleri,hayatlarındaki  hiç kimseyle karşı  eyvahlah etmedikleri yaşamlarından,hayatlarına giren sevgililerinden ,zaman zaman acınası anlarından bu yaşadıklarının sonundan bahseden bu kitabı bir çırpıda okuyup hepsini ayrı ayrı canlandırarak hayatımıza katacaksınız.
  Ben çok severek okudum .
  Hatta filmi de olsa da bu karakterlerin ete bürünmüş halini de görsem diye düşünürken teaser'larını buldum internette.
  En son 2012 tarihli yazılara ulaşabildiğim devamını getiremediğim artı film ile kitabın"HİÇ" ismi ile film uyarlaması sanırım devam etmemiş ,teaserlarda kalmış. 
  Araştırmaya devam ,bulursam linki buradan paylaşırım . 
  Youtube 'dan aldığım Teaserlarıda paylaşıyorum.

  Kitabı çok detaylandırmak istemem arka kapağı paylaşmam yeter, nacizane fikrim alın hemen okuyun .elinizden bırakamayacaksınız.
  Hayatınıza bu kitaptan dokunacak dört şey ise;Cenk'in yaratıcı tişörtleri ,Barbaros'un aşık sevgilisi,Afgan'ın
  annesi ve Hakan'ın kurtuluşu 

  Hakan Günday Kinyas ve Kayra ile girmişti hayatıma . Bu kitaptan sonra da AZ ile devam edecek.   *Piçler, aşık oldukları kadını kendilerini kurtaracaklarını düşünür. Oysa hiçbir kadın dünyaya bir piçi kurtarmak için gelmemiştir.


  One Response so far.

  1. Adsız says:

   Okumanıza sağlık;
   kitabı okurken olayların sizi mengene gibi sıkan ve rahatsız eden hali farkında olmadan kendinizde kaybolmanıza sebebiyet veriyor. Kitabın sizi içine hapseden hali Hakan Günday'ın etkileyici anlatımının neticesi
   kitapla ilgili karakterli karaktersizler başlığıyla blogumda yayınladığım yorumumu paylaşmak isterim
   http://tayfunsurucu.wordpress.com/2014/05/20/karakterli-karaktersizler/

   yorumunuza, okumanıza sağlık.
   nice yeni okumlar

  Leave a Reply