MUTLULUĞUN ÖTEKİ YÜZÜ / TANITIM BÜLTENİ

  Author: beste mina Genre: »
  Rating

  Eser Adı
  : Mutluluğun Öteki Yüzü
  Yazar
  : Seré Prince Halverson
  Özgün Adı
  : The Underside of Joy
  Yayınevi
         : Arkadya Yayınları
  Etiket Fiyatı
  :  17.00 TL
  Türü
  : Roman
  Çeviren
  : Simge Ölmez
  Editör
  : Çağla Dirice
  Sayfa Sayısı
  : 392
  Baskı Tarihi
  : Temmuz 2013
  Çıkış Tarihi
  : 12 Ağustos 2013


  Gerçek mutluluk nedir, nerededir? 
  Peki, onu bulmak için ne kadar ileri gidebilirsiniz?

  Ella Beene için mutluluk eşi Joe ve Joe’nun önceki evliliğinden olan iki küçük çocuğuyla kurduğu mutlu yuva demektir. Ancak bir yaz sabahı Joe’yu onlardan sonsuza dek koparan acımasız dalga, sadece onu değil sırlarını da beraberinde götürür. Üç yıl boyunca çocuklara kendi öz evlatlarıymışçasına bağlanan Ella’nın hayatı, cenaze töreninde çocukların biyolojik anneleri Paige’in ortaya çıkmasıyla da tamamen altüst olur.
  Joe’yla evlilikleri boyunca Paige’in Joe’yu ve çocukları terk edip gittiğini ve ortadan kaybolduğunu sanan Ella’nın kalbinde tarifsiz bir acı, elindeyse çözülmesi gereken yepyeni bir bulmaca vardır artık. Bir yandan canından çok sevdiği çocukları için Paige ile velayet savaşı verirken, diğer yandan Joe’nun ona miras bıraktığı diğer şeyin, yani hiç açılmamış mektupların içinde pusuda bekleyen sırların ardındaki gerçeği öğrenmek zorundadır. Ella, kalp ağrıları ve gözyaşlarıyla dolu bu yolculukta her şeye rağmen umut etmeyi bir kez daha hatırlayacaktır.
  Seré Prince Halverson’ın duygu yüklü kaleminden dökülen Mutluluğun Öteki Yüzü, herkesi derinden etkileyecek, yüreklerinize kazınacak türden bir roman.


  “Halverson’ın güçlü ve gerçekçi bir hikâyeyle süslediği bu harika roman sizi alıp götürecek. Sayfaların nasıl akıp gittiğini anlamayacaksınız bile.”
  Library Journal

  Leave a Reply