1Q84 HARUKİ MURAKAMİ

  Author: beste mina Genre: »
  Rating

  HARUKİ MURAKAMİ
  DOĞAN KİTAP
  1256 sayfa  kitapokusak.com Güncel Fiyatı : 39,84 TL  Yürekten sevdiğin bir insan varsa, bir kişi olsun yeter, hayatın kurtulmuş demektir
  Yok bu kitabı anlatmaya,tarif etmeye yetecek kelime.

  "Dehşet etkilendim" doğru tabir belki benim için. sayfa sayısından dolayı açıkçası önyargılarım oldu ama emin olun ilk 50 sayfadan sonra nasıl bittiğini anlamayacaksınız.

  Bu kadar sayfada ne anlatılır nasıl hikayenin bütünlüğü sağlanır demeyin MURAKAMİ bunu çok iyi sağlamış.

  Bu kitap ile birlikte aya bakma işini abarttım sanırım daha mı dikkatli bakıyorum dahamı uzun zaman ayırıyorum hala etkisindeyim kitabın.Artık gökyüzündeki ay bana Aomame yi Tengo'yu anımsatıyor.

  Yaşadığımız evren ,pararlel evren ,havadan pupa yapmak ,litle people gibi kavramlar girecek hayatınıza .Şimdi bunları anlatabilirmiyim.Hayır .Kitap okumayı seven herkes okusun yaşasın kendi gözlerinde ,düşüncelerinde canlandırsın bu terimleri. 

  BU KİTABI SATIN ALMAK İÇİN kitapokusak.com 'U ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.

  6 Responses so far.

  1. kitabı okumak istiyoruuuummm :-)

  2. bu kadar uzun bir kitaptan bu kadar güzel bir roman çıkacagını tahmin etmemiştim..Bütünlükten hiç kopmamış sıkmıyor,yormuyor insanı okuması zevkli bende büyük bir zevkle okudum.Sevmediğim mantıksız hayali ürünleri çok gerçekçi bir şekilde anlatmış.Sıradan olmayan aşkı fantastik bir öykü ile yürekten inandırıyor..Bir on gün hayatınız dizi gibi devam ediyor meraklanıyorsunuz heycanı hiç düşmüyor bir yandan bitesini istiyorsunuz bir yandan bitmemesini istiyorsunuz cünkü cok zevkli okuması okumayı seven herkezin beğeneceğini zannediyorum...

   kitap biraz kalın taşımakta güçlük çekiceğiniz kesin ama bu bile size yorucu gelmeyecek..

   bana bu değeri kattığı için mine hanıma teşekkürlerimi sunuyorum:)

  3. Ben teşekkür ederim tavsiyeme güvenip 1256 sayfayı okuduğun için.
   Ama yorumlarından görüyorum ki değmiş
   Ben de çok mutlu oluyorum bu kitap için benim aldığım hazzı diğer okuyanlarda aldığında

  4. kitaplık güncesi sayesinde güzel kitaplara ulaşabiliyoruz..bu kitapta kitaplığımda en güzel yerini aldı.

  5. bence daha elle tutulur bi hikaye olabılırdi. kurgusu dili anlatmak istediğini çok güzel vermiş okuyana. hatta bu kadar kalın bi kitabı bu kadar akıcı okuyabılmek de bir başarı. gerçi bunda çevirmenede büyük iş düşüyor. benim beklentim çok yüksekti herhalde diyorum ama yine de daha iyi olabilirdi.

  6. kitabın okunabilirliği konusunda hemfikirim sizinle.Yurt dışında üç kitap olarak satışa sunulmuş bu yüzden .ama 1256 sayfa ansiklopedi görünümlünün keyfide bi başkaydı.
   ben olsam 3 ciltten ise yine bunu tercih ederdim.dediğniz gibi çevirmenin başarsımı bilmem ama akıcı olduğu ve yormadığı kesin

  Leave a Reply